Malatya Fethiye - Hava Durumu...


Açıklama: Malatya Fethiye - Hava Durumu...
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2015
Geçerli Tarih: 02 Nisan 2020, 15:46
Site: Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
URL: http://www.aliseydi-sevim.com/yazar.asp?yaziID=16902015 yılı ocak ayı ortasında başlayan kampanyamız, mart ortasında hedefine ulaştı ve kampanya sonlandı. Bu kampanyaya iştirak eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim.


Makine için verdiğim fiyat hedefi belli bir paketi kapsamaktaydı. Fakat Yusuf makine siparişini Savaş Bıcakcıoğlu'na vermiş. İyi de etmiş. Bendeki 50 euro'yu Yusuf'a göndermedim. Bu para artarsa, buna  limitsiz bir video edit proğramı alacağım. Yok artmazsa, Yusuf cebinden oradaki alışverişe ilave etsin, ben bu 50 euro'yu bir şekilde kendisine ulaştırırım.


Makine elimize ulaştığında, ilgili sayfaya resim ve kampanyadaki biriken paranın hesabını yazacağım. Ana sayfadaki kampanya ile ilgili olan slayt blokunu yeniden, 2008-20012 ve 2015 yılındaki kampanyaya iştirak eden arkadaşlarımızın kişileri ilave ederek yeniden düzenleyip, sayfanı orta yerine ekleyeceğim ve bu slayt ben var olduğum sürece orada kalacak.


Bu haftanın hava durumunun ortalamasını verecek birkaç resim ile bir video ekliyorum. Resimli yazılar modasına uyarak bir resme de Okan Savcı'nın bir "Beni Güzel Hatırla" şirinin bir kaç dizesini ekliyorum.