7. Fethiye Kültür ve Sanat Festivali…


Açıklama: 7. Fethiye Kültür ve Sanat Festivali… Fethiye Kültür ve Sanat Festivali, 14 Temmuz 2011 tarihi akşamı Belediyemizin Parkında yapılacak. İlgili resim ve videoları yarin sitemizde görebilirsiniz. Festivale Katılanlara verilecek yemek için kurban verenlerin isimleri aşağıya çıkarılmıştır.
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2013
Geçerli Tarih: 24 Ocak 2021, 22:05
Site: Fethiye'nin Dünyaya Açılan Penceresi
URL: http://www.aliseydi-sevim.com/yazar.asp?yaziID=389


7. Fethiye Kültür ve Sanat Festivali…

Fethiye Kültür ve Sanat Festivali, 14 Temmuz 2011 tarihi akşamı Belediyemizin Parkında yapılacak. İlgili resim ve videoları yarin sitemizde görebilirsiniz.

Festivale Katılanlara verilecek yemek için kurban verenlerin isimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Battal YILMAZ

Yusuf PEKTAŞ

Mustafa PEKTAŞ

Mehmet AKDOĞAN

İbrahim ÇAĞLAR

 

Yarin akşam ise Kızıldelide Birlik Cem’i yapılacak.

Festival resimlerinin tamamını yarın; fakat videoların bir kısmı yarin ve geri kalanı ise takip eden günlerde eklenecektir. Videoların gecikmesi ise elektrik ve internet sisteminin sağlıklı işleyip işlemesi ile ilgili olarak zaman almaktadır. İnternet  opload hzı oldukça düşük. İlaveten günde 7,8 defa elektrikler gel git yapıyor.  1 GB’lık video Youtube’ye yaklaşık 5 saatte yükleniyor.  Bir videonun %90′ının yüklendiği anda 5,10 saniyelik elektriin gel git yapması, bağlantının kopmasına ve yeni baştan yüklemenin başlamasına sebep oluyor.  Yani bir videonun arkasındaki emek bu kadar zordur. Videoları daha kısa sürede yüklemek için sıkıştırma proğramlarında çevirince de görüntünün netliği, kalitesi düşüyor.

Videolardaki gecikmeler bundan ibaret.

Not: Yukarıdaki Facebook’un ikonundan SHARE ne işe yarar? Bu ikonu tıklayarak ilgili haberi kendi Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz, demektir.